27. Tartóshullám Mediawave Együttlét

34
Mikor:
2017-04-27 @ 09:00 – 2017-05-01 @ 21:00
2017-04-27T09:00:00+02:00
2017-05-01T21:00:00+02:00
Hol:
MEDIAWAVE Film & Music Festival, Monostori Erőd
Komárom
Maďarsko
hu

FB event: https://www.facebook.com/events/1884001948544596/

Részletes programlista itt:
http://bit.ly/2ouvwLq

~~~~~~~~ ZENEI ÉS MŰVÉSZETI PROGRAMOK ~~~~~~~~

ÁPRILIS 27. CSÜTÖRTÖK

Spanyolfal színpad

17:00 Andalúz bemutatkozás

20:00 Wakachuka (HUN)
https://www.youtube.com/watch?v=ipzH20o9EUc

22:00 Hoppál Mihály Band (HUN)
https://www.youtube.com/watch?v=u5iSHWzDC1E

24:00 nemDJ Silló nyitóbuli
Homogén etno a technótól a retróig minden ritmusban!

Ékes színpad

21:00 Aznap projekt – Dudu műhely (HUN)
https://soundcloud.com/aznap/aznap-projekt-live-in-mediawave-kalkuttan-interpretacio

23:00 DzsinKalaDzsin (HUN)
https://dzsinnkaladzsi.bandcamp.com/album/lost-passages

01:00 Jam Session a résztvevő zenészekkel

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

ÁPRILIS 28. PÉNTEK

Erőd udvar

19:00 Leány és legény búcsú

Spanyolfal

20:45 Ujj Zsuzsi & Darvas Kristóf (HUN)
https://www.youtube.com/watch?v=4xfLPKzu-3U

23:30 B4öff (HUN)
https://vimeo.com/140813060

Ékes színpad

20:00 Miqeu & Baltazar Montanaro (FRA)
https://www.youtube.com/watch?v=WZMAZuNdZKs

21:30 Dudas & van Endert Duo (GER)
https://www.youtube.com/watch?v=T1Hew847kOg

22:30 ef Zámbó Happy Dead Band (HUN)
https://www.youtube.com/watch?v=BFirx7fzfAQ

24:00 Blue Granny Jam (HUN)
http://www.mediawavefestival.hu/index.php?modul=menupontok&kod=32

01:00 Jam Session a résztvevő zenészekkel

Fogadótér

23:00 Táncház – zenél a Gatyamadzag

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

ÁPRILIS 29. SZOMBAT

Duna-parti színpad

14:00 Pálinka Republik
https://www.youtube.com/watch?v=zMDTP6gYpsE

15:45 Regős Néptáncegyüttes (ARG – Buenos Aires)
https://youtu.be/2Ye9sBNUkHE

17:00 Torupilli Jussi Trio (EST)
https://www.youtube.com/watch?v=_dccxBqd7-A

Bástya fal előtti színpad

18:00 Ferenczi György & RACKA & Simorág Tánccirkusz (HUN)
https://www.youtube.com/watch?v=cN8PAPmpnyM

Spanyolfal

19:00 Móser Ádám tangóharmonika (HUN)

20:30 Gabor Humble Vörös (BEL/HUN)
https://www.youtube.com/watch?v=dSUD44KgJpA

22:00 David Petras (CZE)

24:00 Gentry Sultan (HUN)
https://soundcloud.com/gentry-sultan/gentry-sultan-avralina

01:00 Jam Session

Udvar színpad

19:00 Fusion Jam Trió (HUN)

19:45 Romungro Gipsy Banda – 10 éves jubileumi koncert (HUN)
https://www.youtube.com/watch?v=R_G_cmwU688

21:15 Jordán Adél & Puszi (HUN)
https://www.youtube.com/watch?v=qfQ_4Bpq0kM

23:00 Drapán Blue Devils (HUN)

24:00 Fülke – moldvai csángó legény és leánybúcsú

01:00 DJ Pozor (HUN)
https://soundcloud.com/djpozor/01-csangallo-elindultak-a-ciganyok-dj-pozor-remix

Ékes színpad

19:30 Jan Fiala & Stefan Szabó (CZE/SLK)
https://soundcloud.com/janfialastefanszabo/teardrop

21:00 Vitali Maembe (TANZÁNIA)
https://www.youtube.com/watch?v=a0uJz1ISjqo

22:00 Pándi Balázs (HUN)
https://www.youtube.com/watch?v=nIAj0RyI3TI

Fogadótér
22:00 Táncház – autentikus mezőségi és kalotaszegi bandák (Kiscsipás & Lőrinc, Mócsi banda, Rostás Gyula alsókosályi prímás)
https://www.youtube.com/watch?v=W1SvhEeQIPk

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

ÁPRILIS 30. VASÁRNAP

Kikötői színpad

14:30 Pajzán papmesék

délután Lajta Néptánc Együttes – népi játékok

15:30 Boka Gábor vásári komédiája: Johannes Háry, avagy parasztrevü Komáromban

16:30 Májusfa álíltás

17:00 ToSoDa Projekt (HUN)
https://youtu.be/pxWyH8Uc-ps

21:00 Hét Hat Club (FRA/USA/ITA/HUN)
https://www.youtube.com/watch?v=vcYTaVuRg3A

23:00 Flamenco Jerez

00:30 Jam Session a résztvevő zenészekkel

Udvar színpad

22:00 Both Miklós mezőségi zenei műhelye (mezőségi, kalotaszegi, cigány, magyar és libanoni muzsikusokkal)

Ékes színpad

19:00 Kátai & Geröly Duó (HUN)
https://www.youtube.com/watch?v=O1Qq8mZrX3s
https://www.youtube.com/watch?v=RAJM3KN3EO4

21:00 Adagio – Őze & Balogh & Dresch & Csík (HUN)
https://www.youtube.com/watch?v=rQX4yg8DiuI

23:00 Flamenco zene Andalúziából (ESP)

00:30 Loudfish (HUN)

Udvar színpad

17:00 Csallóköz Néptáncegyüttes (SLK)
https://www.youtube.com/watch?v=8YYmxkgnBxQ

17:15 Fajkusz banda (HUN)
https://youtu.be/Z9BmS-xabWI

20:00 Kale Lulugyi (Fekete virág) (HUN)
https://www.youtube.com/watch?v=NuvCStO8ExE

22:00 Both Miklós mezőségi zenei műhelye (mezőségi, kalotaszegi muzsikusokkal)

24:00 Fláre Beás Banda (HUN)
https://www.youtube.com/watch?v=r56QCue0vRo

01:00 Lakodalmi mulatság

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

MÁJUS 1. HÉTFŐ

Ékes színpad

13:00 Montanaro zenei workshop zárókoncert
https://vimeo.com/171417295

15:00 Song-óra zárókoncert
https://soundcloud.com/fatime_song_ora/jazz-showcase-2016-at-mupa-budapest-2

15:30 Dresch & Grencsó duó
https://www.youtube.com/watch?v=9QVK4eufR8Y

16:30 Miklós / Shellander / Krispel (HUN/AUT)
https://soundcloud.com/markuskrispel/smm-konzert-moe-soundcloud

Udvar színpad

13:00 BluesHangers (HUN)
https://www.youtube.com/watch?v=Tb5pKsNGa5U

14:00 Thanks Jimmi a résztvevő zenészekkel
https://www.youtube.com/watch?v=bhh_K6GmVxU
várunk amatőr és profi gitárosokat a „Hey Joe” közös eljátszására!

15.00 Filmfesztivál díjátadó

15:30 Kulcsár Béla (HUN)
https://www.youtube.com/watch?v=8ezimfYAOGs

16:30 Loudfish
https://www.youtube.com/watch?v=xXhuDomtsIc